O Firmie


Chcesz przyciemnić szyby w aucie, domu czy biurze?

A może chciałbyś zmienić kolor auta, mebli lub ścian foliami Cover Styl?

 TRAFIŁEŚ W ODPOWIEDNIE MIEJSCE!!!

Zapraszamy do świata folii

Jesteśmy już z Wami ładne kilka lat ! To doświadczenie pozwala nam oferować sprawdzone produkty i usługi. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną oraz montażem folii : okiennych, samochodowych, dekoracyjnych .

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, klientów indywidualnych, osoby zajmujące się montażem folii okiennych i samochodowych. Oferujemy produkty najwyższej jakości, szybką dostawę, bezpłatną wycenę usługi i doradztwo, montaż na terenie całego kraju.

Profesjonalizm
Robimy wszystko co możliwe, żeby byli Państwo zadowoleni z naszych usług. U nas nie ma demontażu szyb, zakładamy folie w jednym kawałku. Ponieważ jesteśmy małą firmą, mamy bardzo elastyczny czas pracy. To oznacza, że mogą Państwo zostawić u nas samochód zarówno o 8 rano, jak i o 16 po południu z gwarancją, że auto będzie do odbioru tego samego dnia .

Precyzja
Jakość samej usługi jest naszym najwyższym priorytetem.

Od 2012r. przyciemniamy szyby w samochodach i wielu naszych klientów wraca ponownie lub poleca nas znajomym. W przypadku przyciemniania szyb, oferujemy dożywotnią gwarancję na montaż, natomiast stosowane przez nas folie mają piętnastoletnią  gwarancję od producenta.

Punktualność
Nasze usługi są zawsze wykonywane na czas. Umawiając się z nami, możesz mieć pewność że wykonamy usługę tego dnia w którym zostało to ustalone i na czas.