Szkolenia Nowa Sól

Prowadzisz działalność w branży motoryzacyjnej? Jeśli chciałbyś/chciałabyś rozszerzyć swoją działalność o dość dochodową usługę jaką jest przyciemnianie szyb samochodowych i okiennych to jest właśnie ten czas.

Chcielibyśmy zaprosić Was na indywidualne szkolenia, które organizujemy w naszej firmie w Nowej Soli woj. lubuskie jak również oferujemy możliwość przyjazdu i spotkania się w Twojej firmie.

Oferujemy trzy rodzaje szkoleń

*Szkolenie jednodniowe indywidualne dla osób początkujących koszt 1300zł

*Szkolenie dwudniowe indywidualne dla osób początkujących koszt 2500zł

*Szkolenia czterodniowe indywidualne koszt 4800zł

Staramy się przekazać całą wiedzą, jaką sami zdobyliśmy na przestrzeni lat, zawierając w niej komplet informacji na temat profilowania, docinania, montażu (bez ściągania tapicerki i wyciągania szyb)montażu zarówno w autach typu kombi jak i sedan, wykańczania krawędzi oraz aplikacji folii na podłożach o nietypowych kształtach. Podczas aplikacji folii poznasz wszystkie techniki oraz praktyczne sztuczki pomocne w nietypowych sytuacjach.

Dlaczego miałbyś uczyć się od nas???

Z jednego prostego powodu. Wszystko czego uczymy sami robimy od kilku lat.

Setki zdjęć i pozytywne opinie zadowolonych klientów pokazują, że podchodzimy do tego profesjonalnie. Naszym celem jest, przeszkolenie uczestnika w taki sposób, aby mógł bez strachu i będąc pewnym zdobytej wiedzy przystąpić do samodzielnej aplikacji folii.

Skoro firma działa u mnie, to również zadziała u Ciebie. Sukcesem powodzenia jesteś tylko TY sam 🙂

Blok szkoleniowy trwa 8 godzin i jest przeprowadzany w godzinach 9:00-17:00

Ceny i program szkoleń podane są w zakładkach poszczególnych szkoleń